۴۹ برگزیده بخش کشاورزی لرستان تجلیل شدند

۴۹ برگزیده بخش کشاورزی لرستان تجلیل شدند

اخبار کشاورزی که در 20 اسفند 1397

به گزارش خبرنگار مهر، امروز یکشنبه در مراسمی در قالب سی و سومین همایش تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی لرستان با حضور معاون استاندار لرستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان و دیگر مسئولان استانی ۴۹ تولید کننده و فعال حوزه‌های مختلف کشاورزی معرفی شدند.

در بخش بانوان فعال در بخش کشاورزی از الهه میری تولید کننده برتر گل و گیاهان زینتی از خرم آباد، سارا قاسمی تسهیل کننده نمونه زن از شهرستان ازنا، سیده خدیجه موسوی زن کارآفرین نمونه روستایی از الیگودرز، آذر رنجبر مدیرعامل نمونه صندوق اعتبارات خرد ویژه زنان روستایی از بروجرد و اکرم حقی علم زن نمونه عشایری از سلسله تجلیل به عمل آمد.

از شهرستان خرم آباد تورج مرادی در بخش گندم دیم، مهدی رامکی باغدار نمونه محصول انگور، مهدی سواری پور گوسفنددار نمونه روستایی، سید مهدی میرسلیمی پرورش دهنده نمونه مرغ مادر گوشتی، اردشیر سقایی پرورش دهنده نمونه مرغ تخم گذار، محمدرضا کمالوندی مدیرعامل نمونه شرکت خدمات مشاوره‌ای، فنی و مهندسی، علی شفیعی پور مسئول نمونه مرکز جهاد کشاورزی، یوسف بیرانوند مدیرعامل نمونه اتحادیه تعاونی کشاورزی و جهانگیر بیرانوند مدیرعامل نمونه شرکت تعاونی تولید تجلیل شدند.

از شهرستان بروجرد محمدجواد دارابی باغدار نمونه محصول بادام دیم، امیر موسیوند باغدار نمونه محصول سیب درختی، جواد گودرزی مدیرعامل نمونه اتحادیه تعاونی روستایی، دوستعلی رحیمی مدیرعامل نمونه شرکت تعاونی کشاورزی، آیت مقدسی مدیرعامل نمونه شرکت تعاونی روستایی، فاطمه دالوند مدیرعامل نمونه تعاونی زنان روستایی و آذر رنجبر روزبهانی مدیرعامل نمونه صندوق اعتبارات خرد ویژه زنان روستایی برگزیده شدند.

از شهرستان سلسله براتعلی اسدالهی کشاورز نمونه محصول کلزا، آقامیرزا نیکبخت باغدار نمونه محصول گردو، اله یار امیدی پرورش دهنده نمونه مرغ گوشتی، امید رضایی منفرد پرورش دهنده نمونه ماهیان سردابی، فرزاد خوشیار مجری نمونه حفاظت مشارکتی و بهرام رضایی نجف قلی دامدار نمونه عشایری با اهدا لوح تقدیر تجلیل شدند.

احمد صلواتی گاودار نمونه صنعتی، حاتم حق نظری پرورش دهنده نمونه ماهی در قفس، حسین سبزیان آبباریکی آبخیزدار نمونه بیولوژیک، محمدعلی کیانی نیا آبخیزدار نمونه مکانیک و علیرضا عطا الهی مرتعدار نمونه از شهرستان الیگودرز برگزیده شدند.

از شهرستان ازنا شهاب گرجی کشاورز نمونه محصول گندم آبی، رشید امینی کشاورز نمونه محصول لوبیا، سید علی احمدی کشاورز نمونه محصول چغندر قند، فرهاد کاویانی کشاورز نمونه محصول سیب زمینی و سید عطاء رسولی بهره بردار نمونه مدیریت آبیاری بارانی شناخته شدند.

از شهرستان کوهدشت حشمت طرهانی کشاورز نمونه محصول جو دیم، میرزا عباس نورعلی تولید کننده نمونه محصولات گواهی شده و اکبر میرزایی فرد مددکار نمونه ترویجی تجلیل شدند.

فتحعلی کرمپور بهره بردار نمونه تجهیز، نوسازی و یکپارچگی اراضی، مهدی حسنوند مروج مسئول پهنه و مصطفی مرادی کفراج زنبوردار نمونه شهرستان دلفان معرفی شدند.

همت علی بیژنوند تولید کننده نمونه صنوبر، فریدون گلی جودکی تولید کننده نمونه نهال جنگلی و حجت عطایی سماق سرباز نمونه سازندگی از شهرستان چگنی شناخته شدند.

از شهرستان رومشکان جواد بازوند خیر و حامی نمونه منابع طبیعی، فریدون امرایی مجری نمونه مدیریت منابع جنگلی و علیرضا حیدرپور کشاورز نمونه محصول نخود دیم معرفی و تجلیل شدند، همچنین از شهرستان دورود حامد هاشمی بهره بردار نمونه در امر مشارکت و اجرای ساختمان شبکه آبیاری و زه کشی معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.